PIERWSZE ZWYCIĘSTWO!
Mecz trzeciej kolejki obecnego sezonu nasza drużyna wyjątkowo rozegrała już w piątek. Na boisku Czarni Kraczkowa pokonaliśmy gospodarzy 6-2!
Z drużyna z Kraczkowej w tym sezonie mierzyliśmy się już po raz drugi. Kilka tygodni temu spotkaliśmy się już w rozgrywkach o Puchar Polski. Wtedy lepszy okazał się zespół Czarnych, pokonując Orła aż 4-1. Do piątkowego meczu przystępowaliśmy więc z chęcią rewanżu. od początku ruszyliśmy do ataku, chcąc jak najszybciej wyjść na prowadzenie. Sztuki tej udało nam się dokonać już w 8 minucie, a do bramki trafił kapitan naszego zespołu, B
artłomiej Sroczyk
! Po zdobyciu pierwszej bramki nasz zespół się nie zatrzymał. Wciąż szukaliśmy okazji do podwyższenia wyniku. Mimo kilku zmarnowanych okazji, w pierwszej połowie udało nam się strzelić jeszcze dwa gole. W 30 minucie swoją druga bramkę zdobył Bartek Sroczyk, a w 41 Wojtek Cwynar. Niestety jeszcze przed przerwą, w doliczonym czasie gry, bramkę kontaktową zdobyli Czarni. Na przerwę schodziliśmy wiec przy wyniku 1-3.
Druga połowa spotkania zaczęła się dla nas równie dobrze jak pierwsza. Po raz kolejny szybko zdobyliśmy bramkę i po raz kolejny uczynił to Bartek Sroczyk! Tym samym udało mu się skompletować hat-tricka. W meczu w Kraczkowej nasz zespół wykazał się skutecznością, na którą w ostatnich tygodniach mogliśmy narzekać. Do końca spotkania trafiliśmy do siatki Czarnych jeszcze dwukrotnie i co ciekawe strzelcem za każdym razem był Bartek! Serdecznie gratulujemy mu zdobycia aż 5 bramek w jednym meczu. Przed końcem swoją druga bramkę zdobyli jeszcze Gospodarze, celnie uderzając z rzutu karnego.
Mamy nadzieję, że mecz w Kraczkowej był dla naszego zespołu przełomowy i w kolejnych spotkaniach zaprezentujemy podobną postawę. Po dwoch meczach w których trafiliśmy punkty, czas na odrabianie strat do czołówki!
Czarni Kraczkowa 2-6 Fiszman Orzeł Wysoka
0-1 8’ Bartłomiej Sroczyk
0-2 30 Bartłomiej Sroczyk
0-3 41’ Wojciech Cwynar
1-3 45+1’ Jacek Koszela
1-4 49’ Bartłomiej Sroczyk
1-5 71’ Bartłomiej Sroczyk
1-6 76’ Bartłomiej Sroczyk