DERBY DLA MŁODYCH ORŁÓW NA INAUGURACJĘ LIGI !!!
W sobotę Juniorzy Młodsi rozegrali swoje pierwsze ligowe spotkanie. Na stadionie w Wysokiej podejmowali LKS Dąb Kosina.
Mecz obfitował w sporo dobrej, ofensywnej gry. W 9 minucie Kacper Szpunar z wysokości ,,jedenastki" skierował piłkę do siatki wyprowadzając Orła na prowadzenie. W 42 minucie na indywidulaną akcją zdecydował się Kacper Szpunar zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu. Na przerwę Młode Orły schodził z 2- bramkową przewagą.
Druga połowa meczu rozpoczęła się lepiej dla zespołu z Kosiny. Podrażnieni utratą dwóch bramek dopięli swego i w 60 minucie po błędzie w obronie trafili do siatki. Jak się później okazało , był to go jedynie honorowy. W 75 minucie po faulu na naszym zawodniku sędzia bez wahania wskazuje na rzut karny , który pewnym strzałem zamienia na gola Michał Podolec. Podbudowani zdobyczą bramkową zawodnicy z Wysokiej dalej atakowali. W 89 minucie swoje drugie trafienie dołożył Michał Podolec ustalając wynik spotkania na 4:1.
Skład:
Szmuc M.- Cyran J. (Szurlej M.), Karaś M., Balawejder M., Kuźniar B. - Podolec M., Lew K., Ruta M., Bem J. - Lew J., Szpunar K.
Ligowa inauguracja pokazała ,ze dobrze wyniki gier kontrolnych nie były przypadkowe, a drużyna Trenera Karasia wchodzi na coraz wyższy poziom. Mamy nadzieję, że ta dobra passa będzie trwać kolejne mecze będą równie udane.
Na kolejny mecz zapraszamy już w niedzielę na godzinę 17:00 do Albigowej gdzie zmierzymy się z tamtejszą Arką.
RAZEM MIERZYMY WYSOKO!